Copyright, Prawa autorskie

1. Prawa autorskie, ograniczenie powielania

Publikowane w "Czytelni Chrześcijanina" pliki w tym archiwa, strony WWW (kod HTML, grafiki, skrypty JavaScript) oraz dokumenty są w całości własnością autorów serwisu - Karola Czarnowskiego (Toruń) i Piotra Wasilewskiego (Legnica). Nie mogą być w żaden sposób zmieniane ani poddawane edycji jak również kopiowane na innym serwerze w Internecie. Dopuszcza się reprodukcję (np. wydruk z drukarki) jedynie w całości dla celów niekomercyjnych (do użytku prywatnego, w celach edukacyjnych itp.). Nie można ich używać w celu jakiejkolwiek sprzedaży lub jako materiału towarzyszącego jakiemukolwiek produktowi, który podlega sprzedaży.

Wszelkie reprodukcje wspomnianych materiałów muszą zawierać poniższy tekst:

    Copyright (c) 1998-2023 Czytelnia Chrześcijanina [ http://www.swch.pl/ ]

Na wszystkie publikowane w "Czytelni Chrześcijanina" materiały autorzy serwisu posiadają zgodę autorów lub właścicieli praw autorskich na ich publikację w Czytelni. Niestety w pojedyńczych przypadkach nie było możliwe dotarcie do pierwotnego źródła. W związku z tym, być może niektóre z opublikowanych w Czytelni tekstów lub tłumaczeń korzystają jeszcze z praw ochrony autorskiej. Pragniemy za to z góry przeprosić.

2. Odnośniki

Nie ma żadnych ograniczeń co do umieszczania lub podawania na stronach WWW lub w innych publikacjach odnośników do materiałów w "Czytelni Chrześcijanina".

3. Kopiowanie (mirroring)

Osoby pragnące umieścić dokładną kopię (mirror) wybranego pliku na innym serwerze, powinny uprzednio uzyskać naszą zgodę. W celu jej uzyskania prosimy pisać na adres charlesebed@gmail.com. Do publikowanego tekstu należy dodać poniższą informację:

    To jest kopia (mirror) artykułu, który oryginalnie znajduje się pod adresem:
    TU_WPISZ_ODPOWIEDNI_ADRES_URL
    Copyright (c) 1998-2018 Czytelnia Chrześcijanina [
http://www.swch.pl/

4. Inne

Część stron Czytelni Chrześcijanina, w tym strona główna, używa na podstawie pisemnego zezwolenia układu (layoutu) opracowanego przez Jarosława Sygitowicza, redaktora Serwisu Informacyjnego LinuxNews

LinuxNews